Telefon: (+90) 216 304 26 15- (+90) 216 304 26 17

Bakım Onarım Hizmeti

Aynı Gruba Ait Bilgiler

Bakım Onarım Hizmeti

Her türlü  Vinçlerde, Servis, Bakım Onarım  Hizmetleri MMO  üye mühendislilerimiz tarafından test ve kontrol edilerek onaylı rapor ile verilmektedir.
Hitap ettiğimiz Makinalar Mobil Teleskop vinçler, Kamyon üstü hiab türü vinçler,Tavan vinçleri, Liman vinçleri, Tersane vinçleri, Kule vinçler Marina Lifterler gibi vinçlerdir.
Şekerpınar Kocaeli’nde bulunan atölyemizle 1000 meter kare kapalı alanda her türlü çözüm üretilmeye hazır ekipmanla hizmet verilmektedir
Bu hizmeti Makine, Elektrik, Elektronik, Mekatronik mühendislerimizle EN TS 9001 ve EN TS 18001 sertifikamızla yurtdışından aldığımız eğitim sertifikaları ile kaliteli ve garantili 30 yıldır hizmet vermektedir.
Periyodik Bakım Vinçmak & Kaan Makinanın tecrübeli ekibi ve yılların verdiği know-how birikimi ile bundan önce olduğu gibi daha profesyonel programlarla Tüm Hizmetlerini arttırdı geliştirdi.
Sizin adınıza tüm takipleri ve bakımlarınızı üstlenmeye hazırız.
Böylelikle resmi makamlar tarafından da iş güvenlik yönergelerine de tam uyum sağlamış olacaksınız.
Ayrıca özel üretim olan her türlü makine içinde hizmet gurubumuz mevcuttur.


Hizmet verdiğimiz makinalar ;
GROVE,COLES, TEREX,LOCATELLI,KRUPP,DEMAG,P&H,PPM,TADANO, LIEBHERR,GOTTWALT,HYCO,LINK-BELT,XCMG,GALLION,BENDINI, FAUN,PETTIBONE,BANTAM,COSMOS,CLARK, LORAIN,KATO,MANITOU,HAULOTTE,KALMAR,FANTUZZI,JLG,GENIEr.

 

 


Tags: Teleskopik Vinç Bakım Onarım Yedek Parça Kırma Bomlu Vinç Bakım Onarım Revizyon Kafes Bomlu Vinç Bakım Onarımı Ozel Proje Imalatı Tavan Vinci Bakım Onarım Ekspertizlik Liman Vinci Bakım Onarım 2 El Makine Satış Portal Vinç Bakım Onarım Tadano Yedek Parça Terex Yedek Parça Platform Bakım Onarım Hawk Füze Loader Modernizasyonu Satılık Mobil Vinç Elektronik arıza onarımı Bakım Onarım Hizmeti

Hizmetlerimizden Bazıları

Blog Haberleri

Müşteri Hizmetlerimiz

Bize ulaşmanız halinde destek ekimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Destek Ekibimiz
Hızlı İltişim Bize Yazın
ŞİRKET PROFİLİ

Kaan Makina | Moment Kontrol Yedek Parça | Vinç Yedek Parça

Sürekli olarak büyüme sağlayan firmamız geçmişten günümüze uzman kodrosu ve deneyimli çalışanları ile siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Devamını oku...

Son Eklenen İçerikler
© ». Copyright 2017 © KAAN MAKİNA