Telefon: (+90) 216 304 26 15- (+90) 216 304 26 17

Revizyon

Aynı Gruba Ait Bilgiler

Revizyon

Uzun süreli kullanımlarda Makinaların da yorulduğu ve performanslarının düştüğü bilinmektedir.

Bu durumlarda, Mevcut Makinanızda gereken zamanlarda gerekli iyileştirmeler modernleştirmeler yapılarak performansının gözle görülür şekilde yükseltilmesi mümkün olmaktadır.

Revizyon uygulamaları özellikle Vinçler üzerinde çok olumlu sonuçlar verdiği tarafımızca yapılan bir çok revizyon işlemi sonunda tespit edilerek görülmüştür.

Uzun yıllardır kullanmakta olduğunuz ve vazgeçmek istemediğiniz Makinalarınızı yeni teknoloji ile daha verimli çalıştırmak için bizim tespit yapmamıza izin verin size ne yapabileceğimizi gösterelim.

Bunlar projeli ve garantili TÜRK Loydu veya Tüv onaylı revizyonlar olarak yapılacaktır.

Firmamız her türlü yapılan işlemlerde Makina, Elektrik, Elektronik, Mekatronik mühendislerimizle EN TS 9001 ve EN TS 18001 sertifikamızla kaliteli garantili olarak yapılmak üzere 30 yıldır hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz makinalar ;

GROVE,COLES, TEREX,LOCATELLI,KRUPP,DEMAG,P&H,PPM,TADANO, LIEBHERR,GOTTWALT,HYCO,

LINK-BELT,XCMG,GALLION,BENDINI,FAUN,PETTIBONE,BANTAM,COSMOS,CLARK, LORAIN,KATO,MANITOU,HAULOTTE,KALMAR,FANTUZZI,JLG,GENIEr.


Tags: Teleskopik Vinç Bakım Onarım Yedek Parça Kırma Bomlu Vinç Bakım Onarım Revizyon Kafes Bomlu Vinç Bakım Onarımı Ozel Proje Imalatı Tavan Vinci Bakım Onarım Ekspertizlik Liman Vinci Bakım Onarım 2 El Makine Satış Portal Vinç Bakım Onarım Tadano Yedek Parça Terex Yedek Parça Platform Bakım Onarım Hawk Füze Loader Modernizasyonu Satılık Mobil Vinç Elektronik arıza onarımı Bakım Onarım Hizmeti

Hizmetlerimizden Bazıları

Blog Haberleri

Müşteri Hizmetlerimiz

Bize ulaşmanız halinde destek ekimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Destek Ekibimiz
Hızlı İltişim Bize Yazın
ŞİRKET PROFİLİ

Kaan Makina | Moment Kontrol Yedek Parça | Vinç Yedek Parça

Sürekli olarak büyüme sağlayan firmamız geçmişten günümüze uzman kodrosu ve deneyimli çalışanları ile siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Devamını oku...

Son Eklenen İçerikler
© ». Copyright 2017 © KAAN MAKİNA